tel.: 0911 149 921

Home > 7 dôvodov prečo spolupracovať s našimi maklérmi

7 dôvodov prečo spolupracovať s našimi maklérmi

1. Vzdelanie považujeme za základný kameň úspechu

Vzdelanie či neustále rozvíjanie zručností, je jednou zo základných hodnôt našej práce. Jedna z najvýraznejších a najdôležitejších priorít. Maklér, ktorý disponuje potrebnými znalosťami a zručnosťami, vie zodpovedne a kompetentne riešiť Váš realitný problém. Jedine on Vás môže bezproblémovo previesť zákutiami realitného sveta, byť nápomocný pri riešení akejkoľvek otázky týkajúcej sa realít a úspešne predať / prenajať Vašu nehnuteľnosť.

2. Osobitný a individuálny prístup ku každému z Vás

Plne si uvedomujeme zodpovednosť a dôveru, ktorú nám prejavujete zverením predaja / prenájmu Vašej nehnuteľnosti či možnosťou pomôcť Vám pri hľadaní Vášho domova. Váš osobný realitný sprievodca sa o Vás postará. Nielenže Vám poskytne kvalitné poradenstvo, ale súčasne Vás prevedie celým obchodom a zabezpečí všetky služby súvisiace s transakciou (od A-Z).

3. Kvalita prevažuje nad kvantitou

Sprevádzať svetom realít nie je jednoduché práve z dôvodu neustále sa meniaceho prostredia, či už sociálneho alebo legislatívneho. Z tohto dôvodu je nevyhnutné byť komplexnou vyzretou osobnosťou nielen so všeobecným prehľadom a príjemným vystupovaním, ale súčasne nadšencom pre túto prácu. Preto starostlivo zvažujeme koho uvítame v našom tíme. Kvalita prevažuje nad kvantitou, menej je častokrát viac. Našim prvoradým cieľom je vaša spokojnosť.

4. Počúvame Vás a plníme Vaše potreby

Zakladáme si na rešpekte k Vám a k Vašim potrebám. Vaše predstavy sú našou realitou, ktorú zhmotňujeme do konkrétnych krokov. Váš osobný realitný sprievodca je tu pre vás a vašu rodinu. Plníme vaše predstavy v riešení realitných transakcií a osobne sa podieľame na ich prípadnom ďalšom rozvoji.

5. Spolupráca s inými realitnými kanceláriami a využívanie rôznych špecifických nástrojov predaja

Považujeme za veľmi dôležité rozvíjať a zlepšovať naše služby. Pre zvýšenie pravdepodobnosti predaja / prenájmu vašej nehnuteľnosti spolupracujeme aj s inými realitnými kanceláriami. Nečakáme so založenými rukami na telefonát klienta. Pre úspešný priebeh realitnej transakcie preberáme iniciatívu do vlastných rúk a neustále hľadáme, inovujeme či optimalizujeme komunikačné kanály, nástroje predaja a využívame iné ako tradičné metódy pre naplnenie Vašich potrieb.

6. Zmluvy sú v rukách profesionálov

Kompletný a kvalitný právny servis je neoddeliteľnou súčasťou sveta realít. Presne, jasne, odborne zadefinované pravidlá hry medzi predávajúcim a kupujúcim, zákonom podchytené "noty" či akákoľvek súčinnosť v poradenstve pri predaji nehnuteľnosti, či riešení akéhokoľvek realitného problému je samozrejmosťou. Nerozprávate sa a neradí Vám imaginárny právnik, ktorého ste v živote nevideli, ale reálny právny zástupca so špecializáciou pre danú oblasť.

7. Kvalitné a komplexné služby pre Váš absolútny komfort

Kladieme dôraz na neustále zvyšujúcu sa kvalitu našich služieb, kde ako realitná kancelária prinášame nielen štandardizáciu postupov a prístupov v spôsobe riešenia realitných potrieb klienta, ale neustále pracujeme na rozširovaní portfólia našich služieb za účelom zvýšenia efektivity a komplexnosti pri riešeniach potrieb klienta pri predaji/kúpe/prenájme Vašej nehnuteľnosti.

Spolupráca pri predaji/prenájme vašej nehnuteľnosti