tel.: 0911 149 921

Home > Dôvody pre spoluprácu

Dôvody pre spoluprácu

Pýtate sa, prečo by ste mali spolupracovať práve s realitnou kanceláriou Columba? Je to jednoduché. Ak chcete pracovať v profesionálnom tíme a byť súčasťou kolektívu odborníkov, ste na správnom mieste. Čo ponúkame?

  • Finančnú nezávislosť
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zaujímavú a kreatívnu prácu
  • Slobodu a žiadne nekonečné vysedávanie v kancelárii
  • Istú pracovnú budúcnosť

To sú len niektoré benefity, ktoré získate, ak sa pridáte k maklérom Columba! Ak ste nezávislý, ambiciózny, zodpovedný a dynamický, neváhajte. Staňte sa maklérom v našej realitnej kancelárii.

Najčastejšie otázky začínajúcich maklérov

Mnohí začínajúci realitní makléri majú pred začatím spolupráce s našou realitnou kanceláriou obavy. Je to pochopiteľné. Veď predsa začínajú novú etapu pracovného života. Preto v tejto sekcii odpovieme na najčastejšie otázky, ktoré začínajúcich realitných maklérov zaujímajú.

Ako prebieha zaškolenie nových realitných maklérov?

Každý realitný maklér, ktorý sa rozhodne s nami spolupracovať, absolvuje sériu školení. Tie prebiehajú formou prednášok a sú, samozrejme, zdarma! Na týchto školeniach získate všetky potrebné informácie, ktoré budú pre Vašu prácu mimoriadne užitočné.

Má realitný maklér fixnú pracovnú dobu? Musí sa v kancelárii zdržiavať každý deň?

Nie, nemusí. To, ako si rozvrhnete Váš pracovný čas, je výhradne na Vás. V kancelárii sa nemusíte zdržiavať každý deň. Ak svoju agendu dokážete spracovať napríklad v priebehu jedného – dvoch dní v kancelárii, je to len Vaša šikovnosť!

Čo všetko mi realitná kancelária poskytne pre vykonávanie mojej práce?

Realitná kancelária Vám poskytne doslova všetko, čo potrebujete pre úspešný štart a rozvíjanie sa Vašej kariéry. A samozrejme všetko, čo pri svojej práci realitného makléra budete potrebovať. K dispozícii budete mať priestory kancelárie, v ktorých sa môžete stretávať s klientmi 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Dostanete tiež notebook a k dispozícii budete mať tlačiareň (s tlačou zdarma). Okrem toho dostanete tiež fotoaparát, ktorý je pre prácu s realitami nevyhnutný. Každý realitný maklér iste ocení aj kávu a iné nápoje, ktoré bude mať v priestoroch kancelárie zdarma. Na propagáciu budete mať vyhotovené vlastné vizitky a iné marketingové predmety. Okrem toho si môžete prenajať alebo zakúpiť aj propagačné plachty.

Bude sa mi niekto venovať aj po absolvovaní školenia?

Samozrejme. Realitných maklérov „nehádžeme do vody“. V začiatkoch ich práce majú plnú podporu realitnej kancelárie aj kolegov – skúsených maklérov. Venovať sa Vám bude majiteľ realitnej kancelárie, ktorý preberá ďalšie zaškoľovanie a pomáha s praxou.

Platí maklér realitnej kancelárii nejaké poplatky?

Všetky spomínané benefity, vybavenie a pracovné pomôcky, má realitný maklér zdarma. Jediné, čo je spoplatňované, je intranetový systém realitnej kancelárie. Každého makléra stojí 24€ mesačne.

Spolupráca pri predaji/prenájme vašej nehnuteľnosti
Mám predbežný záujem o spoluprácu a bližšie informácie.
Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané našou spoločnosťou na účely kontaktovania.