tel.: 0911 149 921

Home > Služby

Služby

Využite naše komplexné služby pri predaji alebo prenájme Vašej nehnuteľnosti.

1. Home staging

Služby Home StaggingHome staging je príprava Vašej nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom. Interiér naaranžujeme tak, aby klient ihneď videl aký priestor sa mu ponúka a aby si behom obhliadky vedel predstaviť ako by v priestoroch Vášho domova mohol žiť práve on. Váš domov pripravíme k nafoteniu pre prezentáciu našim realitným maklérom a k obhliadkam klientov. Po takejto príprave sa Váš domov stane nehnuteľnosťou, ktorú úspešne uvedieme na realitný trh. Jedná sa hlavne o prípravu čo najvýnosnejšieho predaja pre majiteľa.

2. Hypotekárny úver od špecialistky z Gepardu

Hypotekárna špecialistka Vám bezplatne vyhotoví analýzu Vašich možností a podmienok pri poskytnutí hypotekárneho úveru vo všetkých bankách na porovnanie. Oproti priamej komunikácii s bankou tak máte možnosť získať výhodnejšie podmienky. Tiež Vám pomôže pri výbere banky, so zohľadnením Vašich potrieb a poskytne pomoc pri neštandardných príjmoch (živnostníci, podnikatelia, príjem na dohodu a pod.). Nemusíte chodiť do bánk, dohadovať si termíny, všetko sa dá vyriešiť na jednom mieste. Do banky Vám stačí ísť len na podpis úverovej zmluvy.

3. Správa nehnuteľností

Klientom, ktorí sa rozhodli prenajímať nehnuteľnosti pokryjeme komplexné služby pri správe nehnuteľnosti  v záujme zvýšenia efektívnosti investície. Od analýzy aktuálnej situácie a predpokladaného vývoja na trhu pri nastavení cien, aktívneho vyhľadávania nájomníkov sa postaráme o vyhotovenie potrebných dokumentácií až po technickú podporu v podobe zabezpečenia opráv. V prípade rodinných domov sa vieme postarať aj o záhradný servis. Prinášame návrhy zmien v záujme možných finančných úspor.

4. Investovanie a poradenstvo

Na základe dlhoročného posudzovania atraktívnosti rôznych druhoch nehnuteľností, poradenstva pre developerov alebo individuálnych klientov úspešne zhodnocujeme aktíva našich klientov.


SME TU PRE VÁS ! 

Spolupráca pri predaji/prenájme vašej nehnuteľnosti